نرم افزار سهام

  يكي از مواردي كه در شركت‌هاي سهامي و تعاوني‌ها مورد توجه است كنترل سرمايه تقسيم شده شركت بين سهامداران و يا سرمايه دريافت شده از سهامداران (در شركت‌هاي تعاوني)، به صورت سهم است. اين عمليات خود مستلزم نگهداري تعداد سهام و مطالبات و اطلاعات سهامداران مي‌باشد.   در راستاي همين نياز، شركت نماد ايران اولين نسخه سيستم سهام خود را در سال 1368 ارائه كرد و در طي سال‌هاي بعد با اعمال تدريجي خواسته‌هاي متفاوت سازمان بورس و شركت‌هاي پذيرفته شده در بورس اقدام به ارائه نسخ جديد سيستم سهام و ارتقاء امكانات آن كرده است.   هم اكنون سيستم سهام نماد ايران، با پشتوانه تجربه چندين ساله در راهبري واحدهاي سهام شركت‌هاي مختلف و تهيه برنامه‌هاي كارآمد براي انجام وظايف واحد سهام، ابزار مناسبي براي شركت‌هاي سهامي و تعاوني‌ها محسوب مي‌شود.

فایل بروشور محصول

نرم افزار سهام
 يكي از زير مجموعه‌هاي مهم سيستم‌هاي اطلاعات مدیریت در شركت‌های سهامی عام سيستم سهام است. اين سيستم با هدف و انگيزه رفع مشكلات و تسريع در عمليات گردش مقداروریالی سهام تهيه شده است و قابليت نگهداري گردش سهام سهامداران اعم از خريد و فروش سهام و افزايش سرمايه، گردش ريالي سهامدار اعم از تقسيم سود ساليانه، مبالغ دريافت شده از سهامداران، تقسيم مبالغ دريافت شده در ازاي فروش پاره سهم و حق‌تقدم استفاده نشده و ... را داراست.

 اين سيستم به امور سهام اين امكان را مي‌دهد كه به صورت مكانيزه از طريق اطلاعات دريافت شده از سازمان بورس واوراق بهادار، عمليات   كنترل ومقایسه وضعيت سهام سهامداران شركت باسازمان بورس را انجام داده و نقل‌ و انتقال‌هاي انجام شده در بورس را دريافت نمايد. كنترل تعداد سهام شركت با بورس، در هنگام عملياتي از قبيل تقسيم سود و افزايش سرمايه جايزه يا حق تقدم الزامي است. كنترل مانده مطالبات سهامداران در قسمت ريالي سهامداران، خصوصاً در زمان افزايش سرمايه و در هنگام پرداخت مطالبات سهامداران امكان بروز اشتباه را به حداقل مي‌رساند.

   دسترسي سريع و آسان به اطلاعات اشخاص، گردش سهام و گردش مطالبات سهامداران، گرفتن گزارش‌هاي مختلف و دريافت خروجي از اطلاعات به اشكال گوناگون از ويژگي‌هاي اين سيستم مي‌باشد.

   امكان طراحي خروجي‌هاي دلخواه از گزارش‌ها توسط كاربر و امكان طراحي گزارش‌هاي دلخواه توسط گزارش انتخابي از ديگر امكاناتي است كه در اختيار كاربران قرار داده شده است. 

سیستم پورتال سهامداران شرکت نمادایران بستری تحت وب می باشد که به سایت هر شرکتی اضافه می شود و امکان ارتباط بین سهامداران و سیستم سهام را برقرار می کند به صورتی که هر سهامدار با دریافت کد شناسایی و رمز عبور به اطلاعات سهامی و ریالی خود در شرکت دست پیدا کرده و از امکانات دیگری که در سیستم وجود دارد نیز بهره خواهد برد مانند: چاپ فرم  ورود به مجمع، چاپ فرم حق تقدم، چاپ برگه سهم، اصلاح و تکمیل اطلاعات فردی، اطلاع از آخرین اخبار شرکت و ...

این سیستم به صورت   offline    و مستقل از سیستم سهام کارکرده و امکان یکسان سازی اتوماتیک اطلاعات بین آنها نیز وجود دارد به همین خاطر اطلاعات مورد نیاز این سیستم از هر پایگاه داده دیگری به جز نمادایران نیز می تواند تامین شود و تنها با سیستم نمادایران کار نمی کند.

درخواست بازدید نرم افزار و مشاوره

فرم سریع رزرو